Şirket Profili

Kuruyemiş ve kuru meyve sektöründe en iyiye ulaşarak, uzmanlığı ve kaliteyi tüketicilere sunmayı hedefleyen Efes Tarım, ufak bir kuruyemiş ve leblebi atölyesinden, 60 yıl boyunca doğru yatırım ve kaliteli üretim politikalarını sürdürerek yerel pazardaki önemli oyunculardan biri haline geldi. Geçtiğimiz…

Kuruyemiş ve kuru meyve sektöründe en iyiye ulaşarak, uzmanlığı ve kaliteyi tüketicilere sunmayı hedefleyen Efes Tarım, ufak bir kuruyemiş ve leblebi atölyesinden, 60 yıl boyunca doğru yatırım ve kaliteli üretim politikalarını sürdürerek yerel pazardaki önemli oyunculardan biri haline geldi.

Geçtiğimiz yıllar boyunca, başta kuru üzüm, kuru kayısı, kuru incir ve fındık olmak üzere kuru meyve ve kuruyemiş sektörüne yeni bir marka ve hizmet kavramı kazandıran, müşterinin isteğine göre kişiselleştirilmiş ve butik ürünler sunabilecek olan kendi markasını yeniden tasarladı.

Efes Tarım fabrikasında kullandığı gıda güvenliği, kalite kontrol, verimlilik yönetimi ve modern ekipmanlarla müşterilerine en iyi kalite fiyatı oranını sunarken, aynı zamanda da aile değerlerinin temelinde olan güven ve uzun soluklu ortaklık anlayışıyla piyasadaki en iyi teklifin temsilcisi olacaktır.

Biz sadece bir şirket değil, yaptığı işe, taşıdığı iyiliğe inanan, bunun için sürekli çalışan, uzman, sorumlu ve tutkulu bir aileyiz.